14 czerwca 2016 roku zmarł ks. Antoni Paprocki – emerytowany proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Buczu. Ks. Paprocki urodził się 27 czerwca 1938 roku w Łękach Górnych. Egzamin dojrzałości złożył w 1956 roku w Pilźnie. Wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, a po ukończeniu studiów filozoficzno – teologicznych przyjął święcenia kapłańskie z rąk biskupa tarnowskiego Jerzego Ablewicza 24 czerwca 1962 roku.

Jako wikariusz pracował w parafiach: Baranów Sandomierski, Mikluszowice, Uście Solne, Ropa i Wilkowisko. W latach 1974 – 1983 pełnił urząd proboszcza parafii Filipowice, w latach 1983 – 1992 urząd proboszcza parafii Królówka, a w latach 1992 – 2008 urząd proboszcza parafii Bucze. Po złożeniu w 2008 roku urzędu proboszcza zamieszkał w Domu Księży Emerytów im. św. Józefa w Tarnowie.

Księdza Antoniego Paprockiego wspominają także mieszkańcy Cichawki. To właśnie będąc proboszczem parafii Królówka rozpoczął budowę kościoła w Cichawce.

Msza Św. żałobna w Domu Księży Emerytów im. św. Józefa w Tarnowie w piątek 17 czerwca o godz. 9. Wprowadzenie ciała śp. ks. Antoniego do kościoła parafialnego w Buczu w piątek 17 czerwca o godz. 11.

Msza Św. pogrzebowa w kościele parafialnym w Buczu w piątek 17 czerwca o godz. 14, a następnie ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.