b_210_150_16777215_00_images_stories_2020_stajenka.jpg

Boże Narodzenie A. D. 2020

„A Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami” (J 1, 14)

Kochani Parafianie, Drodzy Internauci, wszyscy świąteczni Goście

Razem z Maryją i Józefem, naśladując ich prostotę i pokorę, klękamy przed Słowem, które stało się Ciałem: Jezusem Chrystusem, naszym Zbawicielem. Pochylamy się w cichej adoracji nad wielką Tajemnicą Wcielenia, które napełnia radością i pokojem każdego, kto przyjmuje Dziecię Jezus do swojego serca.

Dzieląc się wigilijnym opłatkiem, życzę wszystkim, aby Nowonarodzony Chrystus napełnił Wasze serca niezachwianą nadzieją, która pozwoli pokonać wszelkie trudności, silną wiarą, która rozjaśni nawet najbardziej mroczne dni i głęboką miłością, która w każdym człowieku potrafi dostrzec promyk dobra oraz zawsze jest gotowa przebaczyć.

Wszystkim życzę, aby Święta Bożego Narodzenia mimo wprowadzonych obostrzeń i ograniczeń epidemicznych upłynęły w atmosferze radości i pokoju w gronie najbliższych i przyjaciół. A błogosławieństwo Dziecięcia Jezus niech towarzyszy Wam przez cały Nowy 2021 Rok.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem,
ks. Przemysław Budnik