b_210_150_16777215_00_images_stories_2022_indeks.jpg
Kochani,
Dołączamy do akcji Solidarni dla Ukrainy.
Zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy prowadzimy w naszej szkole/przedszkolu w Cichawce .
Od poniedziałku 28 lutego można przynosić: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, koce, ciepłe ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne (dla dorosłych i dla dzieci: środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, podpaski, pampersy, kremy dla dzieci np. sudocrem), bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych (głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki), zapałki, baterie, zapalniczki, świece;
środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe, bandaże oraz opatrunki, środki do dezynfekcji, chirurgiczne maseczki oraz rękawiczki, środki do oczyszczania wody, taktyczne opaski uciskowe;
żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, mleko, kaszki i słoiczki dla dzieci.
Zgromadzone środki będą na bieżąco przekazywane do osób oraz instytucji z naszego rejonu, które będą udawały się z pomocą.
Wszystkich Państwa prosimy o mobilizację i zachęcamy do składania darów.

W RAZIE PYTAŃ - kontakt : Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, panem Tomaszem Jaworskim , Sekretariat, Dyrekcja.