1. Przeżywamy dziś V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1. Dziś I Niedziela Lutego - po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Zmiana Tajemnic Różańcowych dziś indywidualnie.

1. Rozpoczynamy dziś nabożeństwo czterdziestogodzinne. To modlitwa - Adoracja - przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem - także jako wynagrodzenie za grzechy karnawału. Za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja - 10.00. Potem zakończenie Adoracji i Msza św.

1. W liturgii najbliższego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek - wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy,

męczenników

Piątek - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

1. W sobotę Światowy Dzień Chorego.

1. Przyszła Niedziela to II Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.

1. W przyszłą Niedzielę dalszy ciąg nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Po Mszy św. o 8.00 wystawianie Najświętszego Sakramentu i Adoracja - 10.00. Potem zakończenie Adoracji i Msza św.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie do Niedzieli Rodzinom Osików i Kusków.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy młodzieży - zwłaszcza z VII klasy – za pomoc przy rozbierania choinek i szopki.