1. Przeżywamy dziś XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.

1. Ponieważ jest to ostatnia Niedziela miesiąca modlimy się w intencjach

V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Wtorek - św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Środa - św. Piotra i Pawła, Apostołów

Sobota - Najświętszą Maryję Pannę Tuchowską

1. W tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca lipca.

Spowiedź święta: środa i piątek - 17.00.

I piątek - czcimy Serce Pana Jezusa, pamiętamy o modlitwie za misje św.

- misjonarzy i misjonarki.

I sobota - czcimy Niepokalane Serce Maryi

Chorych, których trzeba odwiedzić z posługą sakramentalną prosimy zgłaszać w zakrystii - do chorych pojedziemy w piątek po Mszy św.

1. Przyszła Niedziela to I Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 8.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła, ofiarę na kwiaty (100 zł.) i przygotowanie Świątyni do wizytacji Rodzinom Statków i Putów, a do niedzieli Rodzinom Statków i Sroków.

1. Bóg zapłać za pomoc w czasie wizytacji - pani Małgorzacie Juszczyk za wystrój Kościoła, Paniom kucharkom za przygotowanie kolacji, Panu Organiście, ministrantom i lektorom. Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza. Wam wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

1. W związku z wymianą przepustów drogowych na nowe na odcinku Szkoła – skup, stare, które będą leżeć na poboczu, jeśli Ktoś potrzebuje, można sobie je zabrać. Pan Radny Kaczmarczyk.