1. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Miłosierdzia (święto ustanowione przez św. Jana Pawła II). Dla naszej Wspólnoty jest to dzień Odpustu. Msze św. o 8.00 i 10.00 - jak w każdą Niedzielę. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę. Zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie do Niedzieli oraz ofiarę na kwiaty (100 zł.) Rodzinom Płachtów i Trzósłów.

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Sławomir, Piotr KLEJDYSZ, zam. w Cichawce i Weronika, Anna GROCHAL, zam. w Bodzanowie - zapowiedź (3) oraz Patrycja, Karolina TABOR, zam. w Cichawce i Rafał, Jerzy KAWALA, zam. w Cichawce - zapowiedź (1). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

1. W związku z moim wyjazdem na Rekolekcje kapłańskie nie będzie

w naszym Kościele Mszy św. w poniedziałek, wtorek i środę. W sprawach nagłych

(do chorych) prosimy się zwrócić do Księży w Królówce, w innych do Pana Kościelnego.