1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia (święto ustanowione przez św. Jana Pawła II). Dla naszej Wspólnoty jest to dzień Odpustu. Suma Odpustowa o 11.00 !!! Msze św. Odpustową odprawi i kazanie wygłosi Ks. Józef Janus z Królówki.

Po Mszy św. procesja, a po niej możliwość ucałowania Relikwii św. Faustyny.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia.

1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Poniedziałek - święto Św. Marka, Ewangelisty

Wtorek - uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika,

głównego Patrona Polski

Piątek - święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła

1. W środę na Msze św. o 18.00 zapraszamy dzieci klasy III Szkoły Podstawowej wraz z Rodzicami w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii Św.,

a w piątek wieczorem młodzież klasy VIII wraz z Rodzicami w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

1. W piątek Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej.

1. Przyszła Niedziela to Niedziela Biblijna. Rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

1. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwa majowe - po Mszy św.

o 10.00. Po Mszy św. o 8.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli oraz ofiarę na kwiaty (100 zł.) Rodzinom Jeziorków i Palczewskich.