1. Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocy.

1. Jest to II Niedziela miesiąca - składka przeznaczona zostanie na cele inwestycyjne.

1. Dziś także Światowy Dzień Modlitw o Powołania (Niedziela Dobrego Pasterza). Rozpoczyna on tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele (kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie).

1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Poniedziałek - uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika

głównego patrona Polski i Diecezji

Sobota - święto Św. Macieja, Apostoła

1. W naszej wspólnocie Parafialnej serdecznie witamy Tymona, Bartosza Kruka, syna Karoliny Stokłosa i Arkadiusza Kruka. Do wspólnoty Kościoła został włączony przez Chrzest św. Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy Im i Tymonowi wielu łask Bożych w życiu.

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marta BALICKA, zam. w Cichawce i Dionizy BALICKI, zam. w Cichawce - zapowiedź (1). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli Rodzinom Gacków i Gadzinów.