1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocy.

1. Bóg zapłać za ofiary składane ubiegłej Niedzieli. 2090 zł. przeznaczone zostanie na cele inwestycyjne.

1. Zapraszamy serdecznie na Nabożeństwa Majowe w naszej Świątyni. Codziennie wieczorem o 18.00, w sobotę o 7.00, w Niedzielę po Mszy św.

o 10.00.

1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Poniedziałek - święto Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

patrona Polski

Dzień Imienin Bp Andrzeja Jeża.

Środa - wspomnienie Św. Stanisława Papczyńskiego, prezbitera

1. W przyszłą Niedzielę w naszej Wspólnocie I Komunia - 22 V 2022 r. - 12.00, spowiedź święta - w sobotę o 9.00. Rodziców dzieci klasy I prosimy o posprzątanie naszej Świątyni w sobotę ok. 10.00 (po spowiedzi).

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marta BALICKA, zam. w Cichawce i Dionizy BALICKI, zam. w Cichawce - zapowiedź (2). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli oraz ofiarę na kwiaty (100 zł.) Rodzinom Gacków i Kusków.

1. Prosimy, by ołtarze na Boże Ciało przygotowali:
  2. Stanisławczyk Monika i Roman oraz Kluba - Przystał Lucyna
  3. Węglarz Beata i Adam oraz Puto Anna i Krzysztof