1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocy.

 

  1. W naszej Wspólnocie jest to dzień I Komunii św. - 12.00.

 

  1. Zapraszamy serdecznie na Nabożeństwa Majowe w naszej Świątyni. Codziennie wieczorem o 18.00, w sobotę o 7.00, w Niedzielę po Mszy św.

o 10.00.

 

  1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Czwartek - wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezbitera

 

  1. Poniedziałek, wtorek i środa - Kwartalne Dni Modlitw o urodzaje.

By uprosić potrzebne urodzaje po Mszy św. wyruszymy procesyjnie śpiewając Litanię Loretańską do Kapliczki i Krzyży przydrożnych - w poniedziałek do Kapliczki koło Pana Tomasza Dudy, we wtorek do Krzyża koło Pana Feliksa Jaworskiego, w środę do Krzyża przy Krzyżówce koło Państwa Trzasków (prosimy i przybranie Krzyży i Kapliczki). Tam będzie modlitwa i błogosławieństwo i zakończenie modlitw (nie wracamy już do Kościoła).

 

  1. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha św.

 

  1. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

 

  1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marta BALICKA, zam. w Cichawce i Dionizy BALICKI, zam. w Cichawce - zapowiedź (3). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli Rodzicom Dzieci klasy I.

 

  1. Zachęcamy do poczytania „Gościa Niedzielnego” i prasy katolickiej.