1. Przeżywamy dziś Uroczystość ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Po Mszy św. o 8.00 zmiana Tajemnic Różańcowych.

1. W liturgii najbliższego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek - Święto NMP Matki Kościoła

Wtorek - wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego,

prezbitera i męczennika

Środa - wspomnienie Św. Jadwigi Królowej

Czwartek - Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana Sobota - wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

1. W przyszłą Niedzielę przypada Uroczystość TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ. Kończy się okres Wielkanocny w Liturgii Kościoła,

a tym samym czas Komunii św. wielkanocnej.

1. Za tydzień II Niedziela czerwca - składka zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne.

1. W przyszłą Niedzielę w naszej Wspólnocie Rocznica I Komunii św. - 12.00.

1. W przyszła Niedzielę także zbiórka do puszki na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli Rodzinom Kusków i Klejdyszów.

1. Stowarzyszenie, Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Cichawce serdecznie zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się dnia 11 VI 2022 r. przy Szkole Podstawowej w Cichawce. Rozpoczęcie o godz. 14.00 - Msza św. inauguracyjna w Kościele. Od 15.00 do 19.00 piknik przy Szkole.

1. Informujemy, że Szkoła Muzyczna I Stopnia w Sobolowie prowadzi zapisy na rok szkolny 2022/23. Nauka w szkole muzycznej jest całkowicie bezpłatna. Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują stronie internetowej Szkoły Muzycznej.